بخش های مختلف مرکز درمان نازایی و ناباروری آراد

مرکز درمان نازایی و ناباروری آراد شامل بخش های مختلف می باشد که در حال ارائه خدمات به مراجعه کنندگان عزیز است. برای آشنایی با این بخش ها با ما همراه باشید.

آزمایشگاه ART:

آزمایشگاه ART مرکز درمان ناباروری آراد شامل بخش های جنین شناسی و آندرولوژی است. در این آزمایشگاه علاوه بر همکاری با مجرب ترین متخصصین جنین شناسی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات جهت انجام روندهای درمان نازایی می باشد. در این آزمایشگاه امکانات پیشرفته ای در زمینه طیف گسترده ای از خدمات باروری شامل : لقاح داخل آزمایشگاهی ، میکرواینجکشن ، انجماد جنین ، اسپرم ، تخمک و بافت بیضه و ارزیابی پتانسیل باروری مردان وجود دارد. در این مرکز از آخرین پیشرفت های فن آوری تولید مثل از قبیل بررسی سلامت جنین پیش از لانه گزینی ( PGD ، PGS ) ، هچینگ و ……. برای بهینه سازی نرخ بارداری استفاده می شود و همچنین امکان تعیین سلامت جنین جهت افرادی که فرزندانشان مشکل بیماری های ژنتیکی دارند یا سایر موارد بسته به تشخیص پزشک ، فراهم می باشد.

بخش بستری:

بخش بستری با استفاده از مدرن ترین تجهیزات رفاهی – پزشکی با کادری مجرب شامل ماماها و پرستاران باتجربه جهت ارائه خدمات به بیماران در فضایی بسیار آرام می باشد.

درمانگاه نازایی شامل : درمانگاه زنان و درمانگاه مردان

درمانگاه نازایی مجهز به دستگاه های سونوگرافی پیشرفته است تا بنا بر شرایط و صلاح دید پزشک در هنگام ویزیت ، امکان بررسی شرایط بیمار با این دستگاه های سونوگرافی فراهم باشد. این قسمت دارای یک بخش انتظار است که در آن ابتدا شرح حال ، سوابق درمانی و جواب آزمایشات بیمار بررسی شده و پس از تکمیل پرونده ، بیمار به داخل اتاق پزشک هدایت می شود.

اتاق سونوگرافی:

اتاق سونوگرافی مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی می باشد. لازم به توضیح است که تمامی سونوگرافی های مرکز به جهت بررسی دقیق تر به صورت واژینال انجام می شود. تمامی سونوگرافی های مورد نیاز جهت بررسی شرایط تخمدانی و رحمی بیمارانی که در سیکل های درمان ناباروری هستند ، شامل سونوگرافی های بررسی ساک حاملگی و قلب جنینی و نیز سونوگرافی های بررسی مشکلات رحمی و تخمدانی در این قسمت انجام می شود.

بخش پذیرش کلینیک ناباروری:

مراجعین محترم جهت انجام سونوگرافی یا ویزیت پزشک، ابتدا در بخش ناباروری پذیرش شده و پس از دریافت شماره پرونده و انجام پروسه پذیرش ، مراجع به اتاق پزشک هدایت می شود.

اتاق های عمل ( اتاق عمل IVF ، اتاق عمل لاپاروسکوپی) :

اتاق های عمل این مرکز دارای کادری متخصص و مجرب می باشد و مجهز به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات جهت انجام عمل های لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی تشخیصی ، انواع روش های میکروسکوپیک ، برداشت نمونه از بیضه ( Micro Tese ) و سایر اعمال جراحی اورولوژی نظیر واریکوسلکتومی ، وازو وازوستومی و …….